A Budakalász házigazdaként 27-26-ra nyert a Dabas ellen a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
Juhász Ádám és Josip Juric-Grgic öt-öt góllal, Váczi Dániel 14 védéssel járult hozzá a sikerhez. A túloldalon a volt válogatott Zdolik Bence nyolc alkalommal talált a hálóba.
A Budakalász házigazdaként 27-26-ra nyert a Dabas ellen a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. Mindkét csapat számára kiemelt fontosságú találkozó volt a szombati, mivel a kiesés ellen küzdő három 9 pontos csapat közül kettő találkozott Budakalászon.
Ennek megfelelően parázs hangulatban és kellően keményen védekezve kezdtek a csapatok és mindkét oldalon remek kapusteljesítményt láthattunk. – írják a dabashandball.hun-n. A második félidő elején 1 gólos hátrányból 2 gólos előnyt szerzett a Budakalász, amire érkezett egy 7-1-es dabasi sorozat.
Nem tartott ki sokáig az előny, mert 5 perc alatt utolérték a vendégeket a hazaiak. Ez pedig a Budakalásznak adott erőt a végjátékra. Az utolsó 10 percben a Dabas már csak futott az eredmény után.
Forrás: dabashandball.hu
