loader
Maigret csapdát állított Szentendrén

Maigret csapdát állított Szentendrén

Műsorra tűzte az egyik kereskedelmi televízió Rowan Atkinson Szentendrén forgatott legutóbbi filmjét, melynek címe Maigret csapdát állít. A városunkban felvett jelenetek július 23-án este, az RTL Klubon.

Tavaly szeptemberben érkezett a hír és a neves színész városunkba, ahol esténként a Maigret csapdát állít című film több jelenetét is felvették. A forgatás a Fő tér mellett többi között étintette, az Alkotmány utcát, a Várdomb utcát, templomdombi lépcsők, a Hunyadi utca Gőzhajó utca és Alkotmány utca közötti szakaszt, a Bogdányi utcát a Bercsényi utca és Kígyó utca közt szakaszt, a Görög utca Vastagh György utca és a Fő tér közti szakaszt is, amiket viszont láthat a néző szombat este az RTL Klub-on.

Kép forrása: ITV

Kommentek

Legutóbbi hírek

Friss videók, hanganyagok