loader

Fogadóóra

VKC Televízió / Fogadóóra / 2016.05.04.
2016. május 04.

Rogán László polgármester(Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2016.04.01.
2016. Április 01.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász  

VKC Televízió / Fogadóóra / 2016.02.26.
2016. február 26.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2016.01.01.
2016. január 01.

Major Ede elnök, Oktatási, Kulturális és Sport Bizottság

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.12.25.
2015. december 25.

Ercsényi Tiborné alpolgármester (Fidesz-KDNP)

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.12.11.
2015. december 11.

 Máté István

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.11.27.
2015. november 27.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.10.09.
2015. október 09.

Benkó Attila intézményvezető KKMH, Dr. Varga Tibor szervező, Szent Korona Délutánok

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.08.28.
2015. augusztus 28.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.07.10.
2015. július 10.

Dr. Krepárt Tamás alpolgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.06.26.
2015. június 26.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.05.29.
2015. június 02.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2016.04.29.
2016. Április 29.

Rogán László polgármester(Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2016.03.11.
2016. március 11.

Pál Béla önkormányzati képviselő, Jobbik Magyarországért Mozgalom

VKC Televízió / Fogadóóra / 2016.01.29.
2016. január 29.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP)

VKC Televízió / Fogadóóra / 2016.01.01.
2016. január 01.

Kaltner Károly elnök, Településfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.12.18.
2015. december 18.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.12.11.
2015. december 11.

 Tolonics István

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.10.30.
2015. október 30.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.09.25.
2015. szeptember 25.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.07.31.
2015. július 31.

Rogán László polgármester (Fidesz-KDNP), Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.07.03.
2015. július 03.

Balogh Csaba képviselő, független

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.06.05.
2015. június 08.

Dr. Hantos István képviselő (Budakalászért Védegylet) Budakalász

VKC Televízió / Fogadóóra / 2015.05.22.
2015. május 26.

Pál Béla képviselő, Jobbik Magyarországért Mozgalom