loader
Televíziós szerkesztő-riporter állás

Televíziós SZERKESZTŐ-RIPORTER kollégát keresünk ( 8 órás bejelentett állás) a Szentendrei Médiaközpont csapatába!

Feladatok, amelyek várnak Rád:
•Információk, háttéranyagok gyűjtése, kutatómunka végzése, téma kiválasztása;
•Riportok, tudósítások, interjúk készítése;
•Az információk pontosságának, érthetőségének, hírértékének ellenőrzése;
•Időpontegyeztetés a riportalanyokkal, együttműködés a stábbal;
•Sajtótájékoztatókon való részvétel;
•Anyagok szerkesztése, ellenőrzése;
•Műsor összeállításában való részvétel, szerkesztés;
•Hírek önálló feldolgozása, riportok és rövidhírek írása.

 Rád van szükségünk, amennyiben:
•Rendelkezel tapasztalattal szerkesztői és riporteri területen;
•Felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office programokat;
•Narrációt tudsz felolvasni;
•Gyorsan és precízen tudsz önállóan dolgozni;
•Könnyen megtalálod a közös hangot másokkal;
•Nyitott szemmel jársz a világban, tudod milyen témákat érdemes feldolgozni;
•Terhelhető, motivált vagy.

 Amiért érdemes jelentkezned:
•Támogatjuk a szakmai fejlődésed;
•Családbarát, jó hangulatú munkahely vagyunk.

Munkavégzés helye: Szentendre

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el nekünk önéletrajzodat a pályázott pozíció nevével(szerkesztő-riporter) és bérigényed megjelölésével az info@szentendre.media.hu  e-mail címre!

Kommentek

Legutóbbi hírek

Friss videók, hanganyagok