loader
Legyőzte Csurgót a Szentendre KC

A hétvégén hazai pályán fogadta Csurgói KK II. férfi kézilabda csapatát a Szentendrei Kézilabda Club. A hazaiak remek kondícióban várták a versenyt. Jelenleg a 7. helyen állnak a bajnokságban.

Az első félidőt az ellenfél csapata kezdte jobban, de 10 perc játékidő után javult a szentendreiek koncentrációja, és a félidő végére tulajdonképpen eldőlt a mérkőzés. A játékfázisok tekintetében a védekezés és a kapusteljesítmény kiemelkedően jó volt a meccsen. A második játékrészben kiegyenlített volt a játék. Bár sok technikai hiba volt és jó néhány gólhelyzetet hagytak ki, végül győzelemre vitték a csapatot a játékosok. A végeredmény 28-24 lett a hazaiak javára.

A következő mérkőzés idegenben, az Alba Regia KSE ellen lesz. Hazai pályán legközelebb az MKB MVM Veszprém II. csapatával versenyeznek a fiúk a Móricz Zsigmond Gimnázium tornacsarnokában.

Fotó: Gerlai Péter