loader
Újjáalakult a testvérvárosi egyesület

Újjáalakult a testvérvárosi egyesület

Hosszú éveken át a budakalásziak által alapított civil egyesület szervezte és tartotta a kapcsolatot városunk testvértelepüléseivel Kahl am Main-nal, Lövétével és Adával – írják a Budakalász.hu-n. Miután a Testvérvárosi Kapcsolatok Egyesülete 2017-ben megszűnt, ezt a feladatot a polgármesteri hivatal vette át – folytatják a honlapon. Az egyesület egykori és új tagjai a városvezetés támogatásával nemrég úgy döntöttek, hogy a Budakalászi Testvérvárosokért Egyesület újjáalakul. Kahl am Main-nal idén ünnepelhetjük testvértelepülési szerződésünk 25 éves jubileumát. A kahliak az előttünk álló hétvégén látogatnak el Budakalászra és részt vesznek a szombat délutáni Kalászi Kultúr Pikniken, ahol szándéknyilatkozatot fognak aláírni a további együttműködésről – olvasható városunk hivatalos honlapján.

Forrás és fotó: Budakalász.hu

Kommentek

Legutóbbi hírek

Friss videók, hanganyagok