Városrendészek és rendőrök együtt fogták el a Bokros utcai betörőket

Városrendészek és rendőrök együtt fogták el a Bokros utcai betörőket

Csütörtökön a Bokros utcában történt betörés miatt lakossági bejelentés érkezett a rendőrségre. A ház tulajdonosa a telefonján keresztül érzékelte a riasztó jelzését, és a kameraképek alapján gyors személyleírást adott a rendőrségnek, olvasható a budakalasz.hu-n.

Az elkövetők felkutatásába a budakalászi városrendészek is azonnal bekapcsolódtak. A személyleírás segítségével a tetteseket a Budakalász HÉV megállónál látták felszállni a szerelvényre. A rendőrök felvették a kapcsolatot a HÉV rendészettel, akik utasították a Békásmegyerről érkező szerelvény vezetőjét, hogy a következő megállónál ne nyissa ki az ajtót, amíg a rendőrök meg nem érkeznek.

Ennek köszönhetően az elkövetőket Csillaghegyen elfogták. Az azonnali bejelentés és a pontos személyleírás gyors és hatékony rendőri, valamint városrendészeti munkát eredményezett.

A hatóságok a lakosság együttműködését is megköszönték a sikeres elfogásban.

forrás: budakalasz.hu

kép: pixabay.com