Fennállásának 15. évfordulóját ünnepelte kedden a Cseppek Háza. A megemlékezést a budakalászi központban tartotta a szervezet, ahol egy könyvmegállót is szeretnének létrehozni a jubileum alkalmából. Az ünnepségen beszédet mondott az intézmény orvos igazgatója, Dr. Schultheisz Judit és a város polgármestere, Rogán László.
Tortával, játékkal ünnepelték a budakalászi intézmény fennállásának 15. évfordulóját Cseppek Házában. Az alapintézmény, a Gézengúz Alapítvány részeként jött létre 15 évvel ezelőtt a Cseppek Háza, ahol koraszülött és idegrendszeri sérüléssel világra jött gyermekek komplex fejlesztésével foglalkoznak a szakemberek. Évente körülbelül 1200 családnak nyújtanak segítséget az 5 központtal rendelkező intézményben, ahol eddig mintegy 20 000 gyermek fejlesztését látták el. Az ünnepre több család ellátogatott.
Az ünnepségre mindenki könyvvel érkezett, hogy minél hamarabb megkezdhesse működését a gyermek könyvmegálló a Cseppek Házában.