loader
Nyert a hazai csapat

A hétvégén hazai pályán játszott a Szentendre KC férfi felnőtt együttese. Nagyarányú győzelmet láthatott a közönség.

Hat ponttal jelenleg a tabella második helyén átt az NBI/B nyugati csoportjában a Szentendre KC. Tizenhárom mérkőzésükből már ötöt lejátszottak az őszi szezonban, ebből három meccset meg is nyertek, a legutóbbit hazai pályán. Hétvégén a Budaörs-Tatabánya U23 csapat érkezett Szentendrére. A hazaiak fölénye már az első félidőben megmutatkozott, 27-13 volt az állás 30 perc után. A második játékrészben tovább romlott a vendég együttes játéka, így a meccset Szentendre nyerte  37-17-re.

A hétvégén Várpalotára utazik a szentendrei csapat, hazai pályán legközelebb október 26-án 17 órakor játszanak majd. Várják a szurkolókat a Móricz Zsigmond Gimnázium tornacsarnokába.