loader
Nem jutott tovább a Budakalász Kézilabda Zrt. a Magyar Kupában

Szerdán Balatonfüredre utazott a Budakalász Kézilabda Zrt. a Férfi Magyar Kupa IV. fordulójában. A Balatonfüredi KSE csapatát eddig csak a Gyöngyös és a Veszprém tudta megverni a bajnokságban, így nem a kalászi csapat számított esélyesnek. Ettől függetlenül jól kezdtük a mérkőzést. Az első félidőt követően 15-15-ös döntetlennel vonultak a játékosok az öltözőbe, így egy kiélezett második játékrészre lehetett számítani. Ez sajnos nem így történt, hiszen itt már egyértelműen a Füred dominált és csak 7 gólt tudtunk dobni a második félidőben, ami szinte bármelyik csapat ellen kevés lenne az I. osztályban. A Magyar Kupa IV. fordulájából tehát a Balatonfüredi KSE jutott tovább. A végeredmény: Balatonfüredi KSE – Budakalász Kézilabda Zrt. 35-22

Szombaton az Orosháza csapatát fogadjuk hazai pályán délután 17 órakor, amit a TV Budakalász YouTube csatornáján követhetnek figyelemmel.